Sklep 4F

Klienci Centrum Handlowego M1 w Czeladzi już mogą robić zakupy w sklepie polskiej marki oferującej odzież sportową 4F. Sklep znajduje się w nowym pasażu vis-a-vis sklepu Vistula. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 103 mkw.

4F to marka wiodąca na polskim rynku odzieży sportowej, dedykowana zarówno fanom aktywnego wypoczynku, jak i sportowym pasjonatom. Jej znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość i przystępna cena.

Centrum Handlowe M1 w Czeladzi posiada szeroką ofertę sklepów z odzieżą sportową i techniczną, takich jak Martes Sport, TK Maxx, HiMountain, Nike oraz Adidas.

Centrum Handlowe M1 w Czeladzi zostało otwarte w 1997 roku, jako pierwszy tego typu obiekt na terenie Śląska i Zagłębia. Po rozbudowie, zakończonej w 2008 roku, centrum skupia 180 punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. Wśród najemców M1 w Czeladzi znajdują się między innymi sklepy wielkopowierzchniowe Real, Media Markt oraz Praktiker. Centrum oferuje także wiele znanych marek m.in.: H&M, Reserved, Mohito, Monnari, Venezia, Wojas, Ryłko, CCC, Deichmann, Cropp Town, Lee, Wrangler, Big Star. W ofercie znajdują się również perfumerie Douglas i Sephora, restauracje Pizza Hut, Sphinx czy McDonald’s.