W galerii Focus Mall Zielona Góra, wchodzącej w skład sieci galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w Polsce, otwarty został sklep z odzieżą marki Butik. Został on urządzony na 90 mkw. powierzchni na parterze galerii w pobliżu sklepów: Deichmann, Fratelli, Coccodrillo, Tchibo, Gatta oraz Unisono.

– Jestem bardzo zadowolona z tego, że do grona najemców Focus Mall Zielona Góra dołączył Butik. W jego ofercie znajdują się modne, młodzieżowe ubrania i dodatki w przyjaznych cenach. Otwarcie tego sklepu sprawiło, że młode kobiety zyskały dodatkowe możliwości atrakcyjnych zakupów w naszej galerii – mówi Marta Radziwoń, dyrektor galerii Focus Mall Zielona Góra.

Marka odzieżowa Butik Your New Style po raz pierwszy pojawiła się w Polsce w 2001 roku. Obecnie odzież i dodatki z tą metką oferowane są w ponad 160 sklepach w Polsce i 2 w Czechach. Kolekcje marki projektowane są w oparciu o najnowsze trendy mody młodzieżowej.

Focus Mall Zielona Góra zbudowany jest w ścisłym centrum miasta w postindustrialnym budynku fabryki Polska Wełna. Centrum liczy 48 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 29,1 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej ponad 100 sklepów i punktów usługowych. W gronie najemców są m.in.: supermarket Alma, popularne sieci odzieżowe: H&M, C&A, Stradivarius, Reserved, KappAhl, Mohito, Big Star, Medicine, New Yorker, butiki selektywnych marek takich jak: Solar, Simple, Molton, Pierre Cardin, Giacomo Conti, Wittchen, Ecco, sklepy z dodatkami i obuwiem:, CCC, Wojas, Deichmann, Altero, Kornecki, a także Media Markt, Empik oraz wielosalowe kino Ciemna City.