Dom Mody Klif

2 listopada w Domu Mody Klif został otwarty nowy oddział Super-Pharm. Placówka sieci o powierzchni 511 metrów kwadratowych zlokalizowana jest na parterze galerii. Do końca roku w Domu Mody Klif otwarte zostaną jeszcze H&M z pierwszym w Warszawie konceptem Home oraz księgarnia Matras.

Super-Pharm jest połączeniem apteki, drogerii i perfumerii. Klienci Domu Mody Klif będą mogli w Super-Pharm zrobić zakupy kosmetyczne oraz skorzystać z porady farmaceuty.

Pomysłodawcą pierwszego „drugstore” był kanadyjski farmaceuta Murray Koffler. Jego celem było stworzenie wyjątkowej apteki wzbogaconej o kosmetyki, artykuły toaletowe, asortyment dla dzieci, środki czystości oraz różnego rodzaju akcesoria.

Dom Mody Klif to uznana galeria handlowa o powierzchni 18 tys. mkw., w której na dwóch poziomach znajduje się ponad 100 butików prestiżowych marek. W tym roku, w ślad za niedawną zmianą fasady i remontem wnętrz Klifu, poszerzyło się również grono najemców. Pojawiły się cenione polskie i międzynarodowe marki odzieżowe jak: Gerry Weber, Napapijri, Tommy Hilfiger, Desaro czy Hera oraz oferujące biżuterię i akcesoria – Tous i Yes Prestige  Zainstalowały się także COS (druga lokalizacja w stolicy i pierwszy salon w centrum handlowym w Warszawie) oraz salon Imperium, gdzie dostępna są m.in. marka Luisa Cerano. Klienci mogą również zrobić zakupy w luksusowych Delikatesach Alma, w których funkcjonuje pierwsza w Polsce Aleja Szampańska.

Dom Mody Klif rozwija zakres swoich usług. Obecnie poza bezpłatnym pakietem konsultacji profesjonalnych stylistek, konsultacji w zakresie doboru perfum w Perfumerii Quality Missala a także w zakresie stylizacji włosów u Rafała Miodka – właściciela salonu Miodek Hair House, można także skorzystać z poszerzonej bezpłatnej usługi concierge. Z jej pomocą można w Klifie zamówić bukiet kwiatów, zamówić miejsce w restauracji czy tez poprosić o zaniesienie zakupów do samochodu.