Carrefour

Carrefour Polska – właściciel i zarządca sieci centrów handlowych w Polsce, sfinalizował kolejne umowy najmu na łączną powierzchnię ponad 900 mkw. Nowe marki pojawią się w centrum handlowym Zielone Wzgórze w Białymstoku, w Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu oraz w Galerii Grudziądzkiej. Wszystkie te obiekty należą do Carrefour Polska i są przez niego zarządzane.

Umowy najmu zostały podpisane m.in. z marką Willsoor specjalizującą się w szyciu ekskluzywnych koszul męskich oraz damskich. Salon tej marki zostanie otwarty w listopadzie br. w CH Zielone Wzgórze w Białymstoku i zajmie powierzchnię 70 mkw.

W Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu oraz w centrum handlowym Zielone Wzgórze w Białymstoku pojawi się najnowszy brand sieci LPP – Sinsay, którego kolekcja skierowana jest do młodych osób w wieku 15-24 lata. Salony brandu o powierzchni prawie 300 mkw. w Białymstoku oraz prawie 400 mkw. w Zgorzelcu zostaną otwarte w pierwszym kwartale 2014 roku.

Kolejne umowy najmu spółka Carrefour sfinalizowała z operatorami świadczącymi różne, szeroko rozumiane usługi. Pod koniec bieżącego roku swój salon w centrum handlowym Zielone Wzgórze otworzy biuro podróży działające pod szyldem wakacje.pl (31 mkw.) oraz salon urody Way To Beauty (40 mkw.). Alior Bank natomiast dołączy do najemców obecnych w Galerii Słowiańskiej. Salon tego najemcy zajmie powierzchnię ok. 70 mkw.

Centra handlowe Carrefour zlokalizowane są w dużych oraz średnich miastach, a ich cechą wspólną jest ten sam operator spożywczy – hipermarket Carrefour.

W celu umocnienia ich pozycji na lokalnym rynku oraz w odpowiedzi na potrzeby klientów, Carrefour Polska aktywnie rekomercjalizuje oraz modernizuje swoje centra handlowe. Obecnie Carrefour Polska zarządza ponad 220 000 mkw. powierzchni handlowej zlokalizowanej w kilkunastu centrach handlowych na terenie całego kraju.