CH Europa Centralna
CH Europa Centralna

Już 6 listopada w Centrum Handlowym Europa Centralna zostanie otwarty salon marki Esotiq, Najemca zajmie lokal o powierzchni 50 mkw., który będzie znajdował się w galerii handlowej.

– Celem CH Europa Centralna do którego konsekwentnie chcemy dążyć, jest zbudowanie zróżnicowanej oferty dla każdej grupy wiekowej, opierającej się na szerokim miksie uznanych marek, zarówno międzynarodowych, krajowych, jak i regionalnych. Cieszy nas fakt, że kolejnym najemcą, który przyczynia się do realizacji naszego pomysłu jest Esotiq, krajowa marka, która wypracowała sobie renomę wśród Pań. Oprócz niej, wśród naszych najemców z ofertą dla kobiet znajdziemy także takie firmy jak Dalia, Gatta, H&M, Douglas oraz Triumph – powiedział Robert Gietko, Leasing Director w spółce Helical Poland, która jest deweloperem Europy Centralnej.

– Liczymy na to, że klientki Europy Centralnej polubią salon Esotiq, ponieważ jest to miejsce stworzone specjalnie z myślą o nich. Mówimy tu zarówno o jego designie, jak i ofercie. Wybraliśmy Europę Centralną ponieważ to unikalny i atrakcyjny koncept handlowy, który umożliwi nam dotarcie do wielu potencjalnych klientek – powiedziała Aleksandra Mierzejewska, przedstawicielka marki.

Sieć marki Esotiq w Polsce liczy obecnie 180 lokali. Klientki jej salonów mogą liczyć na stałe promocje. Wyjątkowo korzystne jest uczestnictwo w Esotiq SMS Club, po przystąpieniu do którego otrzymują one rabaty dostępne włącznie dla uczestniczek klubu.

Centrum Handlowe Europa Centralna o powierzchni 67 tys. metrów kwadratowych jest jednym z największych tego typu obiektów komercyjnych w Polsce. Wśród najemców są takie firmy jak: Saturn, Castorama, Tesco Extra, Jula, Ski Team, Sports Direct, Jysk, SMYK Megastore, RTV Euro AGD, New Yorker, Reserved, H&M, Cubus, Lindex, CCC, Bershka, Solar, Monnari, Clooud, Apart, TUI, Home and You, Super Pharm, Neckermann, Deichmann, City Sport, Mohito, Promod, Cortland Apple Premium Reseller, Stradivarius, Rossmann, TAKKO Fashion, Douglas, Alpenpark, ING Bank Śląski, Lilo, Henry Moore, Motherline, Bialcon, Dobrodzień i Kalwaria, AMT Studio, a dla najmłodszych – Kinderplaneta. Na miejscu skorzystać można z wypożyczalni parasoli, pomieszczeń dla rodziców z dziećmi, 600 miejsc siedzących dla klientów piętra restauracyjnego, paczkomatu, bezpłatnego wi-fi dostępnego na terenie całego centrum oraz wielu bankomatów i punktów usługowych. Klienci mogą zostawić swój samochód na parkingu liczącym 2,3 tys. miejsc.