mobile payment e-commerce

Platforma do płatności online Skrill uruchomiła nową aplikację mobilną, która umożliwi użytkownikom zarządzanie mobilnym portfelem i natychmiastowy odbiór przelewów.

Użytkownicy platformy będą mogli jeszcze swobodniej wysyłać i odbierać transfery pieniężne, jak również wpłacać i wypłacać środki ze swojego konta. Firma udostępnia też w aplikacji funkcję wglądu w historię operacji.

Łatwiejsza będzie też nawigacja pomiędzy kontami dla tych użytkowników Skirll, którzy posiadają więcej niż jeden rachunek w serwisie. Nie będą oni musieli m.in. wpisywać kodu pin przy logowaniu się do każdego z nich. Platforma zaoferuje również przez aplikację mobilną specjalne promocje i zniżki bezpośrednio

“Aplikacja ma ułatwić i poprawić obsługę płatności zarządzanych mobilnie. Na ulepszeniach skorzystają również sprzedawcy, bo zyskają bezpośredni dostęp do informacji o zachowaniach konsumentów. Aplikacja pomoże im zdobyć nowych i lepiej obsługiwać istniejących klientów” tłumaczy Mark Carter, vice prezes ds. Mobilnych płatności w Skrill.

“Właściwie obsługiwane i bezproblemowe płatności mobilne to wciąż rzadkość. A szkoda, bo przecież tylko zoptymalizowane rozwiązania pozwalają sprzedawcom lepiej zrozumieć klientów i podnieść popularność tego kanału płatności” – dodaje.

Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń obsługiwanych przez systemy Android i iOS.

Skrill, to brytyjska platforma do obsługi płatności internetowych i mobilnych, która ma ponad 30 mln zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. Założona w 2001 roku, dziś oferuje swoim klientom w ponad 200 krajach ponad 100 różnych opcji płatności. Z usług firmy korzysta ponad 135 tys. sprzedawców, w tym eBay.com, Skype i Thomas Cook.