30 listopada 2013 roku w Galerii Bronowice otwarty zostanie sklep z elektroniką użytkową sieci Saturn. Będzie to drugi market tej sieci w Krakowie, a dwudziesty w Polsce.

Saturn to sieć sklepów z elektroniką użytkową, oferujących asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizyjnego, urządzeń audio-wideo, biurowych i AGD. Ponadto, można tam kupić pełną gamę akcesoriów. Całość uzupełnia wybór gier komputerowych, programów użytkowych, muzyki, filmów, książek i audio-booków. Sieć jest autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple.

– Nowy Saturn zlokalizowany będzie w Galerii Bronowice – jedynym dużym centrum handlowym w północno-zachodniej części Krakowa. Krzyżują się tu istotne szlaki komunikacyjne regionu, co umożliwia wygodny dojazd mieszkańcom Olkusza, Chrzanowa oraz innych miejscowości znajdujących się w okolicach Krakowa – mówi Arkadiusz Brandt, dyrektor marketu – Na odwiedzających czeka 2800 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Na powierzchni 3500 mkw. klienci znajdą wszystko co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro, czy samochód – zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. W ofercie pojawią się również zdobywające szeroką popularność produkty marek własnych.

Sieć Saturn należy do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie Saturn dysponuje ponad 220 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 20 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect.