Do najemców galerii Focus Mall Rybnik, wchodzącej w skład sieci galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w Polsce, dołączył sklep odzieżowy Butik. Zostanie on urządzony na 75 mkw. powierzchni na pierwszym piętrze galerii w sąsiedztwie salonów: Reserved, Esotiq oraz Bershka. Jego otwarcie przewidziane jest w pierwszej połowie grudnia tego roku.

– Jestem bardzo zadowolona z podpisanej właśnie umowy. Marka Butik znana jest na rynku z oferowania młodym kobietom modnych ubrań i dodatków w dobrych cenach. Sklep doskonale więc wpisuje się w koncepcję wynajmu naszej galerii, która zakłada stwarzanie klientom jak najszerszych możliwości dokonania atrakcyjnych zakupów – mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej siecią galerii Focus Mall.

Marka Butik Your New Style po raz pierwszy pojawiła się w Polsce w 2001 roku. Obecnie odzież i dodatki z tą metką oferowane są w ponad 160 sklepach w Polsce i 2 w Czechach. Kolekcje marki projektowane są w oparciu o najnowsze trendy mody młodzieżowej. Ubrania charakteryzują się wygodą w noszeniu oraz wysoką jakością za rozsądną cenę.

Focus Mall zbudowany jest w centrum Rybnika przy głównym deptaku. To zrewitalizowany stary browar. Centrum liczy 42 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 18 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej 66 sklepów i punktów usługowych oraz 7-salowe Multikino. Obiekt został oddany do użytku 5 września 2007 roku. Główni najemcy obiektu to: Alma, Multikino, C&A, Empik, Smyk, Bershka, Stradivarius, Reserved, CCC, KFC i New Yorker, CCC oraz City Sport.

Sieć galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w Polsce, w skład, której wchodzą obiekty w Bydgoszczy, Piotrkowie Trybunalskim, Rybniku i Zielonej Górze, należy do Aviva Investors.