16 listopada 2013 roku w Centrum Handlowym Karolinka, znajdującym się w Opolu, zostanie otwarty nowy salon z ekskluzywną odzieżą męską Pako Lorente.

– Salon o wielkości 102 mkw. będzie umiejscowiony w centralnej części galerii handlowej. Dodajmy, iż jest to jedno z trzech zapowiedzianych otwarć nowych salonów w listopadzie – poinformował redakcję Retailnet Cezary Ziarkowski, reprezentujący firmę Pako Lorente.

Ostatnio, jak już informowaliśmy, sieć Pako Lorente powiększyła się o kilka nowych lokali. Nowe salony otwarto m.in. w CH Riviera w Gdyni oraz w CH Sarni Stok w Bielsku-Białej.

Wszystkie nowo otwierane sklepy sieci mają około 100 mkw. powierzchni. Obecnie działa około 30 sklepów w tym kilka własnych i ponad 20 franczyzowych.

Pako Lorente to polski producent odzieży męskiej. Oprócz salonów w Polsce, Pako Lorente posiada też sklepy w Czechach i na Słowacji. Kolekcje marki dostępne są także w sklepach przedstawicieli na  Ukrainie, Węgrzech i w Norwegii. Oprócz sprzedaży tradycyjnej Pako Lorente od 2010 roku prowadzi także sprzedaż za pomocą sklepu online.