Salon Wojas
Salon Wojas

Firma Wojas Trade przedłużyła umowę najmu w Galerii Słupsk na kolejne 3 lata. Sklep, który dotychczas znajdował się na poziomie +1 zmieni jednak lokalizację i zajmie powierzchnię 135,2 mkw. na poziomie 0 obiektu.

Wojas S.A. jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich producentów obuwia, który dysponuje siecią ponad 140 salonów firmowych w Polsce, na Słowacji i Ukrainie oraz produkuje co roku setki tysięcy par obuwia. W ofercie spółki znajduje się eleganckie skórzane obuwie damskie i męskie, modele młodzieżowe oraz obuwie trekkingowe. Ofertę uzupełnia galanteria skórzana – torebki, teczki i paski. Część produkcji kierowana jest na eksport i do służb specjalnych – od kilku lat firma Wojas dostarcza obuwie specjalistyczne dla wojska, straży pożarnej, straży granicznej, polskiej poczty, służb leśnych oraz transportowych. Grupa kapitałowa Wojas zatrudnia w całej Polsce już blisko 1300 osób.

Galeria Słupsk o powierzchni 36 tys. mkw., oferuje 60 lokali na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. Centrum handlowe znajduje się w ścisłym centrum Słupska. Fasada galerii nawiązuje swym stylem do zabytkowej architektury miasta. W galerii znajdują się sklepy popularnych marek m.in. Reserved, Cropp, Mohito, House, Empik, C&A, RTV Euro AGD, Home&You, Pepco. Operatorem spożywczym w obiekcie są delikatesy Delima.