Eurofirany, oferujące produkty dekoracyjne i Medicine – to marki, które od listopada 2013 roku są dostępne w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park.

Salon Eurofirany zajmuje 365,5 mkw. Oferta sklepu  to produkty wśród których znajdują się także kolekcje sygnowane przez Ewę Minge. Eurofirany, to jeden z największych importerów firan i zasłon w Polsce. Poza ozdobami do okien oferuje także narzuty, koce, ręczniki, szlafroki, obrusy, pościel i dodatki wnętrzarskie.

CH Wola Park poszerzyło swoją ofertę także o markę Medicine. Salon Medicine ma 255,90 mkw. powierzchni i jest zlokalizowany na pierwszym piętrze obiektu. W salonie można nabyć odzież i dodatki modowe.

Centrum Handlowe Wola Park to kompleks działający od 2002 roku. Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów. Swoje sklepy mają tu m.in.: Aldo, Apart, Bata, Big Star, C&A, Deichmann, Diverse, Duka, Ecco, Gino Rossi, Auchan. W centrum znajdują się tez dwupoziomowe Multikino i klub fitness – Calypso z kortami do squasha. Parking pomieści 3 tys. samochodów.