Poszerza się oferta handlowa Centrum Handlowego Sarni Stok w Bielsku-Białej. Do grona najemców dołączyła marka Pako Lorente, salon obuwniczy CCC zmienił lokalizację powiększając tym samym powierzchnię najmu, a na listopad zaplanowano otwarcie jedynego w Bielsku-Białej sklepu marki Jula.

Na początku jesieni lokalizację zmienił sklep obuwniczy CCC. Marka ta otworzyła w Centrum Handlowym Sarni Stok swój największy salon w Bielsku-Białej, zajmując obecnie lokal o powierzchni prawie 700 mkw. W ofercie marki znajduje się również obuwie sportowe oraz dziecięce. Uzupełnieniem każdej kolekcji są akcesoria takie jak torebki damskie i teczki męskie. Obecnie marka posiada ponad 700 salonów, z czego więcej niż 370 znajduje się w kraju, pozostałe zlokalizowane są m.in. w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii i Rosji.

Z końcem października w CH Sarni Stok otwarty został także salon z elegancką odzieżą męską – Pako Lorente. Polski producent odzieży męskiej oferuje kolekcje, które sprawdzają się zarówno podczas biznesowych spotkań, eleganckich kolacji czy spotkań mniej formalnych. Lokal zajmuje powierzchnię 110 mkw.

Wcześniej w obiekcie zostało otwarte stoisko z naturalnymi kosmetykami do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów – Mydlarnia u Franciszka. Ofertę wzbogacają produkty aromaterapii (świece i olejki zapachowe) oraz kosmetyki dla najmłodszych.

15 listopada 2013 roku do grona najemców dołączy także szwedzka marka Jula, w której asortymencie znajdują się produkty od narzędzi, maszyn i artykułów budowlanych, przez sprzęt gospodarstwa domowego, odzież i sprzęt sportowy, odzież BHP, meble i artykuły ogrodowe, po akcesoria dla zwierząt. Sklep zajmie powierzchnię 3 346,40 mkw.

Na listopad planowane jest również otwarcie salonu Marylin, oferującego wyroby pończosznicze.

Centrum Handlowe Sarni Stok działa od 2001 roku. W 2012 roku przeszło proces rozbudowy o nową powierzchnię najmu oraz liftingu starszej powierzchni. CH Sarni Stok jest zarządzane przez firmę DTZ.