Do grona najemców marcredo Center Szczecin dołączył sklep Czerwona Torebka, który zajmie powierzchnię 1137 metrów kwadratowych. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na 5 grudnia 2013.

W asortymencie dyskontu znajdą się m.in. artykuły spożywcze, napoje ( w tym alkohole), artykuły przemysłowe, chemia gospodarcza i kosmetyki, a także produkty paramedyczne. Dyskonty Czerwona Torebka to nowy koncept handlowy należący do Grupy Handlowej Czerwona Torebka. W swoim portfolio spółka posiada również sieć sklepów typu convenience Małpka Express oraz najstarszy polski sklep internetowy Merlin.pl.

Marcredo Center Szczecin będzie retail parkiem o powierzchni najmu około 14 tys. mkw. Obiekt będzie mieścił się przy ulicy Struga – jednej z najbardziej uczęszczanych dróg wjazdowych do Szczecina. W okolicy znajduje się największe skupisko osiedli mieszkaniowych w mieście. W marcredo znajdą się: Media Markt, Decathlon, Jula, Czerwona Torebka oraz liczne sklepy polskich i zagranicznych marek. Dla klientów dostępne będzie około 400 miejsc parkingowych.

Spółka elbfonds Development jest wiodącą firmą specjalistyczną w obszarze wielkopowierzchniowych nieruchomości handlowych w Polsce i jest spółką-córką Grupy elbfonds.