Po częściowym zakończeniu rozbudowy Centrum Handlowego Ogrody w Elblągu, salon marki Cipo&Baxx został uruchomiony ponownie. Do czasu całkowitego zakończenia rozbudowy obiektu, sklep będzie funkcjonował jako multibrand, natomiast po zakończeniu prac powróci jako monobrandowy.

Jak usłyszeliśmy od przedstawicieli firmy Yilba Tekstil, do której należy sieć sklepów odzieżowych Cipo&Baxx, odzież brandu od niedawna jest też do nabycia w sklepach multibrandowych w Kozienicach i Chojnicach, natomiast 9 listopada salon znajdujący się w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie został przeniesiony na 2 piętro i zaprasza do zakupów w nowej odsłonie na większej powierzchni niż dotychczas. W ostatnim czasie  został też otwarty punkt partnerski marki w Centrum Handlowym Załęże w Katowicach.

Jak ustaliła redakcja Retailnet Yilba Tekstil planuje kolejne otwarcia marki w Polsce. Niebawem nastąpi inauguracja sklepu partnerskiego w Centrum Handlowym Arena w Gliwicach.

Obecnie w Polsce działa 28 sklepów partnerskich oferujących odzież Cipo&Baxx. Marka jest także dostępna w 18 sklepach multibrandowych.

Cipo&Baxx to marka odzieżowa założona w 1996 roku w Niemczech przez Yil-ba Tekstil. Ubrania marki produkowane są w Turcji. Dystrybucją produktów marki w Polsce zajmuje się firma Yilba Tekstil sp. z o.o. Spółka odpowiedzialna jest również za dystrybucję odzieży Cipo&Baxx na Słowacji, w Czechach, na Litwie, na Łotwie, w Finlandii oraz w Norwegii.

Marka Cipo&Baxx znana jest głównie z ekstrawaganckich jeansów czy t-shirtów z kolorowymi i nadrukami. Ponadto firma oferuje też bluzy, kurtki, buty i dodatki.