Firma Vissavi sp. z o.o., do której należy sieć salonów z odzieżą damską Vissavi zdecydowała się na otwarcie sklepu internetowego. E-sklep działa pod adresem www.sklep.vissavi.pl.

Sklep online marki oferuje wszystkie produkty, które na co dzień można znaleźć w salonach stacjonarnych – sukienki, spódnice, spodnie, bluzki, żakiety, płaszcze oraz kurtki.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie e-sklepu specjalnie na życzenie klientek, które tego oczekiwały. Wielokrotnie otrzymywaliśmy też zapytania dotyczące otwarcia sklepu online od pań, mieszkających w miastach, w których do tej pory nie otwarto salonu stacjonarnego Vissavi. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i umożliwić zakupy drogą internetową – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Agata Łokaj, właścicielka marki Vissavi.

– Wysyłka zamówionych produktów odbywa się za pośrednictwem kuriera i jest ona bezpłatna przy zakupach powyżej 300 złotych. Na specjalne życzenie klientek umożliwiamy też odbiór zamówionej odzieży w tradycyjnych sklepach własnych należących do firmy – dodaje Agata Łokaj.

Sieć Vissavi tworzy obecnie 15 salonów firmowych oraz 57 salonów patronackich, w których także dostępne są produkty marki. Sklepy sieci mierzą od 70 do 120 mkw. powierzchni.

Vissavi jest firmą odzieżową zajmującą się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży młodzieżowo – damskiej należącą do Vissavi sp. z o.o. Sprzedaż produktów odbywa się poprzez sieć sklepów firmowych, sklepy patronackie w całej Polsce i poza granicami kraju a także poprzez oficjalny e-sklep.