Grono najemców Bramy Pomorza w Lipienicach koło Chojnic powiększy się o kolejne marki. Rank Progress SA sfinalizował umowy najmu na łączną powierzchnię ponad 700 mkw.

W ofercie nowego centrum, które zostanie otwarte 15 listopada 2013 roku, znajdą się m.in. Monnari, Solar oraz Home&You. Monnari zajmie salon o powierzchni 140 mkw., Solar 58 mkw., a Pako Lorente 118 mkw. Umowy zostały podpisane również z lokalnymi najemcami. Wśród nich znajduje się butik z damskimi torebkami i akcesoriami Exlusive (50 mkw.)

Do grona najemców Bramy Pomorza dołączyły również Home & You oraz Fabryka Fryzur. Salon z akcesoriami i tkaninami do dekoracji wnętrz zajmie powierzchnię 231 mkw., a salon fryzjerski 29 mkw.

Otwarcie Bramy Pomorza odbędzie się już 15 listopada br. o godz. 9:00.

Brama Pomorza to centrum handlowe które będzie miało 50 lokali. Całkowita powierzchnia obiektu zajmie około 34 tys. mkw. W pierwszym etapie budowy inwestycji został zrealizowany market budowlany typu Dom i Ogród, który został otwarty z wielkim sukcesem na początku października oraz galeria handlowa z hipermarketem spożywczym.

Inwestorem projektu jest Rank Progress SA. W latach 2001 – 2013 Rank Progress zrealizował 25 projektów inwestycyjnych, w tym wybudował 8 własnych galerii i parków handlowych – w Jeleniej Górze, Legnicy i Świdnicy, Kaliszu, Kłodzku, Zamościu, Zgorzelcu oraz Grudziądzu.