Firma Polimeni, do której należy Galeria Słupsk podpisała kolejną umowę najmu. W grudniu do grona najemców obiektu dołączy sklep sieci Soldo oferujący odzież. Lokal, który zajmie firma mierzy 98 mkw. i znajduje się na poziomie +1 Galerii Słupsk.

Towar sprzedawany w sklepach Soldo pochodzi w głównej mierze z importu. Firma oferuje towar różnych marek. W sklepach Soldo znajduje się szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej, bielizny oraz dodatków modowych. Salony sieci znajdują się zarówno przy ulicach, jak i w obiektach handlowych różnego typu.

Jak już informowaliśmy w ostatnim czasie firma Wojas Trade przedłużyła umowę najmu w Galerii Słupsk o kolejne 3 lata. Sklep, który dotychczas znajdował się na poziomie +1 zmieni jednak lokalizację i zajmie powierzchnię 135,2 mkw. na poziomie 0 obiektu.

Galeria Słupsk o powierzchni 36 tys. mkw., zapewnia swoim klientom 60 lokali na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. W galerii znajdują się sklepy popularnych marek m.in. Reserved, Cropp, Mohito, House, Empik, C&A, RTV Euro AGD, Home&You, Pepco. Operatorem spożywczym w obiekcie są delikatesy Delima.