Otwarcie drugiego etapu Parku Handlowego FamilyPoint w Głogowie odbyło się 16 listopada 2013 roku.

Funkcjonujący od maja Park Handlowy FamilyPoint w Głogowie wraz z otwarciem w połowie listopada części stworzonej w drugim etapie budowy  poszerzył swoją ofertę o artykuły dla dzieci i młodzieży.

Do grona najemców dołączyła międzynarodowa sieć specjalistycznych sklepów z artykułami dla dzieci Smyk, która zajęła sklep o powierzchni 600 mkw. Jest to pierwszy salon Smyk w mieście.

W bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Głogów znajdują się Media Markt oraz Castorama, wspólnie tworząc największą obecnie aglomerację handlową w mieście. Powierzchnia handlu w tej części miasta powiększyła się o 4, 6 tys. metrów kwadratowych.

W obiekcie od maja 2013 roku działają także sklepy takich marek jak Avans, Rossmann i Martes Sport oferując największy w mieście wybór odzieży, obuwia i akcesoriów do uprawiania sportu, turystyki i rekreacji. Ogółem do dyspozycji klientów jest tam ponad 15 tys. artykułów dla zdrowia i urody oraz szeroki asortyment sprzętu AGD i RTV.

Zarządcą nieruchomości handlowej w Głogowie jest spółka CBRE, światowy lider w zakresie doradztwa i inwestycji z sektora nieruchomości komercyjnych.