Galeria Słupsk
Galeria Słupsk

W Galerii Jastrzębie należącej do firmy Polimeni zostały podpisane kolejne umowy najmu. Tym razem ofertę obiektu wzmocni rodzima marka odzieżowa Diverse. W Galerii Jastrzębie marka zajmie na poziomie 0 powierzchnię mierzącą 165 mkw. Kolejnym najemcą, z którym została podpisana umowa na blisko 51 mkw. jest Gatta – znany producent bielizny i odzieży damskiej.

Także klienci Galerii Rumia mogą się spodziewać zmian. W obiekcie zostanie otwarty nowy sklep sieci Jysk. Polimeni podpisało umowę z firmą na prawie 1010 mkw. W chwili obecnej trwają zaangażowane prace adaptacyjne. Sklep zostanie otwarty w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Świętująca w tym roku 5-lecie Galeria Słupsk również przygotowała kilka zmian dla swoich klientów. Umowę po pięciu latach przedłużył między innymi sklep Próchnik/Tiffi. W słupskiej galerii podpisano też umowę na wynajęcie lokalu o powierzchni 98 mkw. z firmą Soldo, która od dziesięciu lat funkcjonuje w branży odzieżowej. W chwili obecnej trwają prace adaptacyjne lokalu.

Polimeni International to amerykański developer, który pod koniec lat 90. wybrał Polskę jako pierwszy kraj do rozszerzenia swojej działalności za oceanem. Obecnie Grupa Polimeni zrzesza 15 spółek funkcjonujących w Polsce, z główną siedzibą zlokalizowaną w Gdyni. Trzon działalności firmy stanowi budowa i zarządzanie centrami handlowymi, realizowane w ramach Skyline Management. W portfolio spółki znajdują się również budowane, a także zakończone projekty mieszkaniowe i biurowe.