Galeria Słoneczna w Radomiu
Galeria Słoneczna w Radomiu

Poczta Polska podpisała umowę najmu z radomską Galerią Słoneczną. Klienci centrum handlowego będą mogli korzystać z jej usług już od przyszłego roku. Salon Poczty Polskiej zajmie powierzchnię 20 mkw. i będzie mieścił się na parterze.

Usługi pocztowe, kurierskie, finansowe a nawet filatelistyka już niebawem będą dostępne dla klientów i najemców radomskiej Galerii. – Galeria Słoneczna po dwóch latach obecności na rynku umocniła swoją pozycję i jest obecnie najbardziej popularnym projektem retailowym w Radomiu i w całym regionie. Cały czas jednak nie ustajemy w staraniach, by nasza oferta przyciągała kolejnych odwiedzających. Mamy już pełną ofertę telekomunikacyjną. W Galerii działają także salon fryzjerski, krawiecki, pralnia, operator turystyczny, kantor i bank, a za kilka tygodni będzie można skorzystać z usług Poczty Polskiej – powiedział Mateusz Janiec, Leasing Manager w AIG/Lincoln Polska, odpowiedzialny za wynajem powierzchni w Galerii Słonecznej w Radomiu.

Przy podpisaniu umowy Galerię Słoneczną reprezentowała firma doradcza Colliers International.

Galeria Słoneczna mieści się w samym centrum Radomia i jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, w skład którego wchodzą: Radom Office Park, Aquapark (klub fitness LIFE, SaunaKlub), osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi. W radomskim centrum handlowym znajdują się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, Home&You, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC.

Całkowita powierzchnia najmu Galerii Słonecznej wynosi 42 tys. mkw. i posiada 1,2 tys. miejsc parkingowych. Galeria została otwarta 6 kwietnia 2011 roku.