Wizualizacja Era Park Wieluń

Obiekt zlokalizowany będzie w centrum miasta, przy ulicy Warszawskiej na terenie aktualnego dworca PKS, który zostanie całkowicie przebudowany i zmodernizowany. Rozpoczęcie prac budowlanych związanych z realizacją Era Park Wieluń zaplanowane jest na wiosnę 2014 roku a jego otwarcie na IV kwartał 2014.

W bezpośrednim sąsiedztwie działają już markety spożywcze Kaufland oraz Intermarche natomiast w Era Park Wieluń znajdzie się kilkanaście sklepów najlepszych polskich i zagranicznych najemców m.in. z branży odzieżowo-obuwniczej, sportowej, drogeryjnej, wyposażenia wnętrz oraz rtv-agd. Wszystkie przewidziane marki są nieobecne dotychczas w regionie. Całkowita powierzchnia najmu projektu to ok. 6 tys. metrów kwadratowych. Dostępnych będzie 150 miejsc parkingowych.

Era Park Wieluń – jako jedyne tego typu centrum komercyjne w regionie, wraz ze znajdującymi się już w bezpośrednim sąsiedztwie obiektami handlowymi oraz bardzo dobrym dojazdem – stanie się najważniejszym centrum zakupów z kompleksową ofertą dla całego regionu.

Inwestora projektu reprezentuje specjalizująca się w kompleksowej obsłudze inwestycji handlowych firma Mallson Polska, odpowiadająca za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu.