Przlewy24 nawiązały współpracę ze światowym liderem płatności online, Ogone. Usługi polskiego dostawcy zostaną zintegrowane z platformą płatniczą należącej do Ingenico firmy Ogone.

Przelewy24 dostarczają usług z zakresu internetowej bankowości, zapewniając narzędzia, które pozwalają klientowi skpeu internetowego dokonanie płatności poprzez przelew internetowy. Usługi firmy dostępne są zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych. Przelewy24 obsługują 35 banków w Polsce i są na naszym rynku jednym z najbardziej rozpowszechnionych narzędzi płatniczych wybieranych przez klientów kupujących online. Ponieważ większość klientów na polskim rynku preferuje płatność przelewem, tego typu usługa może pomóc międzynarodowym sprzedawcom korzystającym z płatności za pomocą Ogone zwiększyć swoja obecność na naszym rynku e-commerce.

“Przelew jest najbardziej popularną metodą płatności wybieraną przez klientów internetowych w Poslce” – komentuje Ludovic Houri, dyrektor sprzedaży w firmie Ogone. „Ponad 80% polskich klientów wybiera tę metodę płatności. Nie ma wątpliwości, że dodanie Przelewów24 do naszego port folio usług pomoże sprzedawcom internetowym korzystającym z usług Ogone zwiększyć sprzedaż na rynku polskim.”

Przelewy24 dołączą do ponad 80 metod płatności dostępnych w ramach platformy Ogone. Firma ta, należąca do Ingenico, jest liderem globalnych płatności online. Z jej usług korzysta ponad 42 tysiące przedsiębiorców, zarówno przy płatnościach internetowych jak i mobilnych, przy sprzedaży krajowej i międzynarodowej. Ogone zostało przejęte przez firmę Ingenico w styczniu 2013 roku.