W Galerii Jastrzębie otwarto sklep z damską bielizną i rajstopami sieci Gatta. W centrum handlowym należącym do firmy Polimeni nowy najemca zajął powierzchnię 51 mkw. i znalazł się na pierwszym piętrze obiektu. Gatta będzie sprzedawała swoje produkty w galerii przez okres co najmniej trzech lat – na taki okres bowiem została podpisana umowa z najemcą.

W naszym kraju bielizna i rajstopy marki Gatta są dostępne w ponad 100 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w innych sklepach z tego typu asortymentem. Firma Ferax właściciel marki Gatta, rozpoczęła działalność w 1993 roku.

Galeria Jastrzębie to centrum handlowe zlokalizowane w środku miasta. 3 poziomy handlowe oferują ok. 8,6 tys. mkw. łącznej powierzchni najmu. Centrum posiada strefę restauracyjną i 2-poziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi. Powierzchnia całkowita galerii wynosi ok. 17 tys. mkw. Centrum handlowe oferuje około 50 sklepów. Najemcami obiektu są m.in.: Delima, Drogeria Natura, Media Expert, Reserved, CCC, Deichmann, Apart.

Właścicielem galerii jest firma Polimeni International, do której należą także Galeria Rumia oraz Galeria Słupsk.