Pod koniec listopada 2013 roku zmieni się oferta strefy food court Galerii Rembielińskiej w Warszawie.

Na powierzchni około 154 mkw. pojawią się restauracje Noodle w Pudle z orientalnymi makaronami, Burger Mama z apetycznymi hamburgerami oraz mini piekarnia Fornetti z wypiekami z francuskiego ciasta.

Restauracja Noodle w Pudle będzie 8. restauracją tej marki w Warszawie. Na powierzchni 111 mkw. serwowane będą dania z orientalnymi dodatkami podawane w charakterystycznych pudełkach. Dania będzie można zjeść na miejscu w restauracji lub kupić na wynos.

Alternatywą dla orientalnych makaronów będą hamburgery serwowane w lokalu restauracji Burger Mama, która zajmie 29 mkw. Podstawą menu będą serwowane na styl amerykański klasyczne, wołowe burgery z dodatkami.

Ofertę food court-ową w galerii wzbogacą także produkty z mini piekarni Fornetti zajmującej powierzchnię 13,5 mkw. „wyspy” na parterze galerii. Produkty będą wypiekane na miejscu i podawane na ciepło.

Strefa food court znajduje się na parterze Galerii Rembielińskiej, przy głównym wejściu od ul. Rembielińskiej.

Galeria Rembielińska należy do Grupy NAP Invest. Dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe zlokalizowane jest w centrum warszawskiego Targówka. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5-10-15, Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance i fitness klub Jatomi Pure.

Dział komercjalizacji Galerii Rembielińskiej: Piotr Kret; [email protected]; tel. 601 06 06 06