Salon CCC w Galerii Słonecznej

Salon obuwniczy CCC w radomskiej Galerii Słonecznej we wrześniu powiększył powierzchnię o 90 mkw.

Salon CCC istnieje w Galerii Słonecznej od kwietnia 2011 roku. Do tej pory zajmował lokal o powierzchni 490 mkw. Po rozbudowie ma do dyspozycji 580 mkw. Powiększenie powierzchni sprzedażowej sklepów mieszczących się w najatrakcyjniejszych lokalizacjach ma sprzyjać wzrostowi i umacniać pozycję lidera na rodzimym rynku obuwniczym. – CCC cieszy się dużą odwiedzalnością i popularnością wśród klientów Galerii Słonecznej. Z tego też powodu podjęliśmy wspólne rozmowy z najemcą o powiększeniu sklepu. Dzięki większej powierzchni najemca ma możliwość poszerzenia asortymentu i jeszcze lepszego wyeksponowania swoich produktów – mówi Tomasz Michalczyk, odpowiedzialny za wynajem powierzchni w Galerii Słonecznej.

Galeria Słoneczna mieści się w samym centrum Radomia i jest częścią unikalnego 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, w skład którego wchodzi Radom Office Park, Aquapark (klub fitness LIFE, SaunaKlub), osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi. W radomskim centrum handlowym znajdują się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, Home&You, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC.

Całkowita powierzchnia najmu Galerii Słonecznej wynosi 42 tys. mkw. i posiada 1,2 tys. miejsc parkingowych. Galeria została otwarta 6 kwietnia 2011 roku.