Galeria Malta
Galeria Malta

Należąca do szwedzkiej grupy odzieżowej H&M, marka H&M Home otworzyła swój salon w poznańskiej Galerii Malta. Marka H&M Home zaprezentuje swoją nową kolekcję w dwupoziomowym salonie H&M, którego powierzchnia została powiększona o dodatkowe 300 mkw.

H&M Home obecnie działa w krajach skandynawskich, w Niemczech, Holandii i Austrii, gdzie jest prowadzona także sprzedaż produktów on-line. Pierwsza kolekcja marki pojawiła się wiosną 2009 roku. H&M Home oferuje produkty do wyposażenia wnętrz w przystępnej cenie. Wśród nich są artykuły przeznaczone do kuchni, łazienek, salonów, sypialni, ale także do pokojów dziecięcych czy tarasów. Jedną z bardzo ciekawych propozycji w jesiennej kolekcji H&M Home są produkty w stylu Vintage Bohemia.

Galeria Malta to centrum handlowo-rozrywkowe w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. W trzykondygnacyjnym kompleksie o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. znajduje się 160 sklepów, są także punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy skrzyżowaniu ulic Abpa A. Baraniaka i Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty