Od 19 listopada w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach ponownie działa salon marki Wójcik. Salon ma odmienioną aranżację i zajmuje lokal o powierzchni 114 metrów kwadratowych.

Nowoczesna koncepcja sklepów, której przykładem jest salon w CH Forum, to także zapowiedź pojawienia się w nim ekskluzywnej linii Ceremony by Wójcik. To dedykowana najmłodszym dzieciom linia polskich produktów. – Kolekcja Ceremony by Wójcik to jedyna tego typu oferta na polskim rynku. Jest ona na tyle wyróżniająca się, że śmiało możemy mówić o nowatorskim rozwiązaniu „sklepu w sklepie” (z ang. shop-in-shop). Dzięki temu zabiegowi mamy możliwość zaprezentowania naszej nowej marki również w salonie Wójcika – powiedział Marek Szostak, dyrektor ds. rozwoju, członek zarządu Wójcik Fashion.

– Aktualne trendy, rearanżacja konceptu, nowa odsłona i wyjątkowe kolekcje. Reopening Wójcika skupia wszystko to, czym jako centrum o profilu modowym jesteśmy zainteresowani i co jest zgodne z naszym pozycjonowaniem obiektu na rynku – dodała Agnieszka Mielcarz, dyrektor zarządzająca CH Forum w Gliwicach.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43 tys. mkw. powierzchni handlowej i 140. 70 proc. najemców CH Forum to marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym tak znane firmy jak: Bershka, Centro, Cubus, Douglas, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Reserved, Royal Collection, Sephora, Stradivarius, SuperPharm i Zara. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: Home&You, RTV Euro AGD, Sony Centre. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe Cinema City oraz klub sieci Pure Jatomi Fitness. Właścicielem CH Forum jest DEKA Immobilien GmbH.