Sportsdirect.com

Sklep brytyjskiej sieci ze sprzętem i odzieżą sportową Sportsdirect.com zajmie ponad 2 tys. metrów kwadratowych w Parku Handlowym Młyn we Wrocławiu, który w grudniu będzie obchodził swoje 5-lecie. Sportsdirect.com podpisał właśnie umowę najmu lokalu z właścicielem i inwestorem Młyna – spółką Helical Poland. Otwarcie planowane jest na wiosnę 2014 roku.

To już szósty sklep sieci w Polsce – w czerwcu Sportsdirect.com otworzył liczący ponad 2,3 tys. metrów kwadratowych powierzchni lokal w zarządzanym przez spółkę Helical Poland Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. Firma posiada ponadto cztery sklepy w innych miastach w Polsce, między innymi w Warszawie.

Założona w 1982 roku spółka posiada ponad 100 sklepów w krajach strefy euro. Sportsdirect.com został zaprojektowany po to, by oferować wyjątkową jakość i nieporównywalną wartość, jaką reprezentują największe marki odzieży sportowej, obuwia i sprzętu sportowego. Sportsdirect.com posiada ogromny wybór asortymentu wiodących marek takich jak: Nike, Adidas, Lonsdale, Puma i Dunlop.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że możemy kontynuować ekspansję naszej sieci w Europie, a w szczególności w Polsce. Podczas, gdy nasza firma nieustannie rośnie w całej Europie, nasze podejście do klientów nigdy się nie zmienia: oferujemy klientom asortyment największych marek sportowych, słynących z najwyższej jakości swoich wyrobów – powiedział rzecznik Sportsdirect.com

Park Handlowy Młyn został otwarty w grudniu 2008 r. Nazwa pochodzi od zabytkowego Młyna Sułkowice, wybudowanego w sąsiedztwie dzisiejszej inwestycji w 1890 r. Na prawie 10 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się osiem sklepów wiodących marek (Media Expert, Smyk, Piotr i Paweł, TKMaxx, Super-Pharm, Deichmann, Kakadu, i Komfort). Otwarta formuła Parku Handlowego Młyn, z lokalami dostępnymi bezpośrednio z parkingu, gwarantuje wygodne i szybkie zakupy. Właścicielem i zarządcą Parku Handlowego Młyn jest firma Helical Poland poprzez swoje spółki zależne Helical Wrocław sp. z o.o oraz EC Property Management sp. z o.o. PH Młyn dysponuje 250 bezpłatnymi miejscami parkingowymi.