Galeria Słoneczna w Radomiu
Galeria Słoneczna w Radomiu

W listopadzie w strefie food court Galerii Słonecznej pojawią się dwaj nowi najemcy – Subway i Buffet Express.

Sieć Subway, światowy lider restauracji szybkiej obsługi, to także jedna z najszybciej rozwijających się franczyz gastronomicznych w Polsce. Restauracja w Galerii Słonecznej jest drugim punktem Subway w Radomiu. W Polsce sieć posiada ponad 80 lokali. – Jednym z kluczowych czynników zapewniających skuteczny rozwój jest właściwie dobrana lokalizacja restauracji. – Galeria Słoneczna jest obecnie najbardziej rozpoznawalnym centrum handlowym w Radomiu. Umacniając cały czas swoją pozycję w regionie, galeria zapewnia najemcom stały i wysoki przepływ klientów. Taka lokalizacja wpisuje się w nasz plan rozwoju restauracji i całej sieci – powiedział Michał Dorszewski, agent rozwoju marki.

Buffet Express to nowa marka w Galerii Słonecznej, ale na radomskiej mapie gastronomicznej obecna już od prawie 2 lat. Klienci sami decydują, co chcą zjeść, ile chcą zjeść i zapłacą dokładnie za tyle, ile sobie nałożą. Danie będzie można skomponować spośród potraw kuchni polskiej oraz kuchni międzynarodowej. – Dobierając najemców do strefy food court zwracamy dużą uwagę na różnorodność oferowanych przez nich produktów. Chcemy zadowolić zarówno klienta, który spiesząc się do pracy chwyta w locie sandwicha jak i takiego, który wraz z całą rodziną przychodzi do Galerii Słonecznej na zakupy i zatrzymuje się na domowy obiad – powiedział Tomasz Michalczyk, odpowiedzialny za wynajem powierzchni w Galerii Słonecznej.

Całkowita powierzchnia najmu Galerii Słonecznej wynosi 42 tys. mkw. i posiada 1,2 tys. miejsc parkingowych. Galeria została otwarta 6 kwietnia 2011 roku.

Galeria Słoneczna mieści się w samym centrum Radomia i jest częścią unikalnego 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, w skład którego wchodzą Radom Office Park, Aquapark (klub fitness LIFE, SaunaKlub), osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi. W radomskim centrum handlowym znajdują się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, Home&You, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC.