Wizualizacja parku handlowego Shopin

Podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition, które odbędzie się w Warszawie 6 lutego, spółka Budner Investment na stoisku 2.4 zaprezentuje projekty parków handlowych Shopin.

Pierwsze parki handlowe Shopin powstaną w Łodzi Nowosolnej i w Garwolinie już w 2014 roku. Shopin Łódź Nowosolna oferuje 4 tys. mkw. powierzchni. W skład kompleksu wchodzi sklep spożywczy sieci Netto o powierzchni 1,2 tys. mkw. oraz około 160 miejsc parkingowych. Obecnie w przygotowaniu jest 10 projektów Shopin, a deklarowana liczba to około 70 obiektów.

Jak informowała Marta Mikołajczyk, koordynator ds. komercjalizacji Budner Investment po jesiennej edycji Shopping Center Forum – Udział w targach pozwolił nam zacieśnić wcześniejsze relacje z najemcami, a jednocześnie dał możliwość nawiązania nowych, obiecujących relacji biznesowych.

Spółka Budner Investment należy do Grupy Budner – firmy o wieloletniej tradycji oraz doświadczeniu w realizacji obiektów biurowo-usługowych, przemysłowo-handlowych a także mieszkaniowych. Firma specjalizuje się w nabywaniu nieruchomości inwestycyjnych, koordynacji procesów administracyjnych i w budowie obiektów handlowo – usługowych.