Lee Wrangler, multibrandowy salon oferujący odzież topowych marek jeansowych, przedłużył umowę najmu w gdańskiej Galerii Madison. Zgodnie z nowo podpisanym aneksem, firma zostanie w obiekcie na kolejne kilka lat. Sklep ma powierzchnię ok. 100 mkw.

Nowo podpisana umowa to wynik rekomercjalizacji galerii działającej od dekady w centrum Gdańska. Lokalizacja Madisona, to jak podkreśla zarząd obiektu, główny atut, który doceniają najemcy i w obliczu wygasających umów najmu decydują się na kontynuowanie współpracy z centrum.

– Zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy, ponieważ uważamy że Galeria Madison funkcjonuje bardzo dobrze – mówi Stanisław Szelągiewicz, właściciel sklepu firmowego Lee Wrangler. – W szczególności jestem zadowolony z usytuowania obiektu w centrum miasta, dzięki tej wspaniałej lokalizacji galeria cieszy się niezwykłą popularnością mieszkańców oraz turystów. Warto zauważyć, że gdańskie centrum handlowe wyróżnia się na tle innych obiektów profesjonalną kadrą zarządzającą. Szczególnie cenię działania marketingowe, które prowadzone są na naprawdę wysokim poziomie i są bardzo dużym wsparciem dla najemców – przyznaje Stanisław Szelągiewicz.

– 10-letnia obecność na gdańskim rynku pozwoliła Madisonowi zdobyć zaufanie i lojalność klientów, dzięki czemu możemy pochwalić się ugruntowaną pozycją w regionie – mówi Anna Thomas, dyrektor Galerii Madison. – Tylko w ostatnim czasie umowy najmu powierzchni handlowej w galerii przedłużyły m.in.: Delikatesy Spożywcze „Bomi Smak Tradycji”, marki Grey Wolf, Gatta, Lara Fabio, Wittchen, a w najbliższym okresie planujemy podpisanie kolejnych aneksów do wygasających umów – dodaje Anna Thomas.

Galeria Handlowa Madison znajduje się w centrum Gdańska. Obiekt ma 18 tys. mkw. powierzchni GLA oraz 111 miejsc parkingowych. Galeria oferuje ponad 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Najważniejszymi markami są: New Yorker, Reserved, Stradivarius, Intersport, Orsay, House, Adidas, Lee Wrangler, Vero Moda, Kazar, Ecco, Wittchen oraz delikatesy spożywcze Bomi Smak Tradycji. Na 3. piętrze galerii znajduje się Centrum Medyczne z gabinetami prywatnych lekarzy oraz Klinika Invicta.