Wizualizacja Galerii 11-tka
Wizualizacja Galerii 11-tka

– Już po raz drugi zdecydowaliśmy się wziąć udział w Shopping Center Forum, nie tylko ze względu na prestiż Forum, ale również na możliwość prezentacji naszych projektów w jednym czasie wszystkim zainteresowanym – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Michał Mazepa z MM Consulting.

– SCF są dla nas również doskonałą okazją do spotkania z potencjalnymi najemcami oraz stwarzają możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami na rynku. Na naszym stoisku będziemy prezentować m.in. projekt BlackRock Arena w Świdnicy. Jest to galeria handlowa usytuowana w świetnej lokalizacji, w samym centrum miasta, bezpośrednio przy świdnickim Rynku oraz węźle przesiadkowym. Galeria, oprócz sklepów zaoferuje klientom nowoczesną przestrzeń biurową, hotel Bad&brakefast oraz miejsce spotkań – plac przy galerii, który będzie na nowo modelował życie towarzyskie  świdniczan – podkreśla Michał Mazepa.

– Dodatkowo na stoisku MM Consulting będziemy prezentować szereg nowych projektów, o których poinformujemy w ciągu najbliższych tygodni – dodaje Mazepa.

Przypomnijmy, MM Consulting obecnie zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Areny w Lubinie, Galerii Korona Kielce, BlackRock Arenie w Świdnicy, MultiParku Stara Gorzelnia w Sieradzu, Galerii 11tka w Lublincu i Centrum Handlowego w Tarnobrzegu.

MM Consulting jest firmą specjalizującą się w komercjalizacji i doradztwie inwestycyjnym w obszarze nieruchomości komercyjnych. Wspiera firmy zarówno w planowaniu i tworzeniu nowych projektów. Oferuje usługi doradztwa w zakresie komercjalizacji i rekomercjalizacji powierzchni handlowych w parkach, centrach i galeriach handlowych.

Shopping Center Forum 2014 Winter Edition odbędzie się w Warszawie 6 lutego 2014 roku. MM Consulting zaprezentuje swoje projekty na stoisku 5.3