W najbliższych dniach w Centrum Handlowym Klif w Gdyni zostanie otwarty nowy salon pop up store, w którym dostępne będą kolekcje polskiego projektanta mody – Roberta Kupisza oraz podbijającej polski rynek obuwniczy marki Loft37.pl.

Salon pop up store z kolekcjami Kupisza i Loft37.pl będzie się znajdował na parterze Centrum Handlowego Klif w Gdyni w otoczeniu takich marek jak Tru Trusardi, Sephora czy Max Mara. Sklep zajmie 120 mkw. powierzchni.

Centrum Handlowe Klif powstało w Gdyni w 1996r. jako jedno z pierwszych obiektów tego typu w Polsce. Przez prawie 18 lat dobrze wpisało się w handlowy rynek Trójmiasta, zwiększając wciąż różnorodność oferty.

Klienci CH znajdą w nim szeroką ofertę polskich i zagranicznych marek, w tym wiele niedostępnych w innych centrach hadlowych w Trójmieście, takich jak m.in.: Calvin Klein Jeans, Emanuel Berg, Escada Sport, Karen Millen, La Mania, Liu Jo, Patrizia Pepe, Pennyblack, Pollini, Stefanel. Obecne są również znane i lubiane marki, takie jak: Zara, H&M, Kappahl, Reserved, Marks & Spencer, Cubus, Smyk, RTV Euro AGD czy Empik. Właścicielem CH Klif w Gdyni jest Paige Investments, natomiast zarządcą BNP Paribas Real Estate.