Kolekcja Top Secret
Kolekcja Top Secret

Grupa Redan dynamicznie rozwija sieć sprzedaży swojej flagowej marki modowej Top Secret w Rosji, na Ukrainie i na Białorusi.

W listopadzie 2013 roku otwarto dwa nowe sklepy franczyzowe w Mińsku na Białorusi. Nowe salony pojawiły się w centrach handlowych Zamek i Galileo. Natomiast otwarcie kolejnego sklepu zaplanowano na grudzień w Brześciu.

Sieć jest systematycznie rozwijana także w Rosji. Ekspansja prowadzona jest za pomocą systemu franczyzowego. Plany na grudzień 2013 roku obejmują otwarcia nowych sklepów w miejscowościach Tambow, Czelabińsk i Nowokuznieck.

Natomiast wcześniej zapowiadane otwarcie sklepu w Kazachstanie w Atyrau zostało przesunięte z grudnia 2013 roku na przyszły rok – marzec 2014.

Także na Ukrainie trwa rozwój tradycyjnej sieci sprzedaży marki Top Secret. W listopadzie 2013 roku uruchomiono kolejny sklep franczyzowy w Zaporożu.

Przypomnijmy, Grupa Redan od lipca do września 2013 roku wypracowała 2,9 mln zł zysku ze sprzedaży. To, jak poinformował zarząd, najlepszy wynik w porównaniu do analogicznych okresów kilku poprzednich lat. Narastająco przez 9 miesięcy 2013 roku obroty grupy wzrosły o 8,2 proc. do 330,1 mln zl. Poprawa wyników, jak poinformowano, została osiągnięta dzięki wdrażanym działaniom optymalizacyjnym.