Pogodne Centrum w Oleśnicy

Trwa budowa Pogodnego Centrum w Oleśnicy. Inwestor – Rank Progress SA przygotowuje się do przekazywania lokali najemcom. Otwarcie obiektu planowane jest na I kwartał 2014 roku.

Trwają prace związane z budową Pogodnego Centrum w Oleśnicy, którego inwestorem jest Rank Progress SA. Na obiekcie zakończono montaż obudowy i poszycia dachu, wykonane zostały również fasady wejściowe i zamontowano stolarkę zewnętrzną. Dobiegły także końca prace instalacyjne na zewnątrz budynku. Obecnie trwa układanie nawierzchni parkingu.

Jednocześnie we wnętrzu centrum rozpoczęto prace wykończeniowe oraz montaż instalacji wewnętrznych. Lokale handlowe są sukcesywnie przygotowywane do przekazania najemcom – pierwsze przejęcia mają nastąpić na przełomie listopada i grudnia br.

– Przygotowujemy się do przekazania najemcom pierwszych lokali, w których zaraz po odbiorze będą mogli zacząć prace wykończeniowe – mówi Łukasz Gruszczyński, dyrektor marketingu Rank Progress SA. – Już na wiosnę przyszłego roku mieszkańcy Oleśnicy będą mieli do swojej dyspozycji nowoczesny obiekt z bogatą ofertą handlową.

Budowa Pogodnego Centrum rozpoczęła się w czerwcu 2013 roku i przebiega zgodnie z planem. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Erbud SA. Centrum w Oleśnicy jest już w 100 proc. skomercjalizowane. Otwarcie obiektu planowane jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.
W Pogodnym Centrum w Oleśnicy znajdą się market RTV/AGD Media Expert, supermarket spożywczy, butiki marek odzieżowych, m.in. Reserved, Sinsay, Cropp, CCC, a także liczne punkty usługowe, sieciowa drogeria oraz salon z wyposażeniem domu. Obiekt będzie miał 7700 mkw. powierzchni najmu. Dla klientów przewidziano także parking na 250 miejsc.