Galeria Karuzela zlokalizowana jest w centrum Wodzisławia Śląskiego, przy skrzyżowaniu ulic Witosa i Targowej. Obiekt znajduje się w zasięgu około 156 tys. mieszkańców miasta oraz okolic.

– Zapraszamy mieszkańców Wodzisławia do Galerii Karuzela już od 4 grudnia br. Oferta handlowa jest dopasowana do potrzeb klientów, które wnikliwie zbadaliśmy jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. Najemcy galerii znajdują się na liście najbardziej pożądanych marek, dlatego jesteśmy przekonani, iż będzie to galeria uszyta na miarę ku satysfakcji najemców tam operujących – mówi Alina Pękalska z Retail Concept, która w pełni skomercjalizowała galerię.

Powierzchnia najmu w Karuzeli wynosi 6,4 mkw. Głównymi najemcami galerii są Polomarket, Rossman, RTV Euro AGD, Pepco, Deichmann i Euro Apteka oraz sklepy sieci LPP: Reserved, Sinsay, Cropp, House i Mohito. Do dyspozycji klientów będzie około 220 miejsc parkingowych.

Komercjalizacją Galerii Karuzela zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.