27 listopada 2013 roku oddano do użytku nowy salon w Centrum Outlet Factory Warszawa Annopol. Do grona najemców dołączyła firma Apart.

– To jedyny outletowy salon tej marki w Warszawie. Dzięki jego atrakcyjnej ofercie wyróżniamy się na tle konkurencji. Już niedługo czas obdarowywania się prezentami, a w salonie Apartu każdy znajdzie zarówno piękny drobiazg dla siebie, jak i wyjątkowy podarunek dla swoich najbliższych – mówi Anna Zawadzka, dyrektor Centrum Outlet Factory Warszawa Annopol.

Powierzchnia sklepu wynosi 131,42 mkw. Podobnie jak w pozostałych sklepach znajdujących się w Centrum Outlet Factory, wszystkie produkty tej marki będzie można nabyć od 30 do 70 proc. taniej niż w regularnych butikach.

Firma Apart posiada największą sieć salonów jubilerskich w Polsce. Swoim klientom oferuje szeroki wybór biżuterii oraz zegarki najlepszych światowych marek. Początki firmy sięgają lat 70. Natomiast pod nazwą Apart przedsiębiorstwo funkcjonuje od 1983 roku. Nazwa powstała z połączenia pierwszych liter imion właścicieli: Adama i Piotra Rączyńskich. Średnia powierzchnia otwieranych sklepów wynosi około 100 mkw. Apart sp. z o.o. prowadzi również sprzedaż produktów poprzez firmowy sklep internetowy.

Factory Warszawa Annopol jest pierwszym centrum wyprzedażowym w prawobrzeżnej Warszawie, jak również pierwszym obiektem handlowym w kraju, który już na etapie projektowania otrzymał certyfikat BREEAM świadczący o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska charakterze budynku. Centrum zostało otwarte w 2013 roku. Znajdują się w nim sklepy i punkty usługowe, m.in.: Ecco, Lee, Mohito, Nike, Ochnik, Tommy Hilfiger, Rossmann, Vero Moda. Obiekt jest zarządzany przez Neinver Asset Management.