Salon Lavard

Salon marki Lavard rozszerzył ofertę modową w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. W sklepie o powierzchni ponad 192 mkw. klienci znajdą szeroki wybór najwyższej jakości ubrań dla mężczyzn.

Lavard jest polską marką specjalizującą się w branży mody męskiej. W swojej ofercie posiada elegancką odzież – garnitury, marynarki, kurtki i płaszcze na każdą okazję.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz, to ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Galeria mieści się przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy i jest czynna 7 dni w tygodniu. Ofertę zakupów uzupełnia hipermarket i stacja benzynowa Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon. Centrum handlowe posiada parking na 2500 miejsc, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.