Zarząd centrum wyprzedażowego Ptak Outlet poinformował o podpisaniu kolejnej umowy najmu z marką oferującą modę męską.

W grudniu 2013 roku w Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi zostanie otwarty salon marki Willsoor, której właścicielem jest spółka Van Der Walk sp. z o.o.

– Druga faza komercjalizacji Ptak Outlet dobiega końca. W Cannes podczas MAPIC finalizowaliśmy rozmowy z pięcioma najemcami, których nazwy ujawnimy do końca listopada 2013 roku po podpisaniu umów. Zapewniam, że są to marki ogólnie znane, funkcjonujące na rynku polskim w wielu galeriach handlowych – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Tomasz Szypuła, członek Rady Nadzorczej Ptak SA.

Willsoor to producent koszul, swetrów i krawatów. Grupa Willsoor tworzy cztery linie Willsoor Fine Selection, Willsoor London, Willsoor Classic, Willsoor Fit Slim. Kolekcje marki adresowane są do osób nowoczesnych, aktywnych zawodowo, otwartych na zmieniające się trendy w modzie.

Przypomnijmy, ostatnio w Ptak Outlet oddano także do użytku sklep marki Benetton ( ok. 300 mkw. powierzchni handlowej).

Partnerem ds. komercjalizacji Ptak Outlet jest firma BOIG – Blue Ocean Investment Group.

Ptak Outlet oferuje 33 tys. mkw. powierzchni handlowej. Docelowo w obiekcie znajdzie się 140 sklepów oferujących produkty światowych marek w fabrycznych cenach. Obiekt posiada parking na ponad 1000 samochodów.