Salon Martes Sport

Rośnie sieć sklepów Martes Sport. Tylko w drugiej połowie listopada 2013 Martes Sport otworzył 7 sklepów o łącznej powierzchni 2752 mkw.

Nowe salony firmy otwarto w: Koninie w Galerii Ferio – 375 mkw., Chojnicach w Galerii Brama Pomorza – 350 mkw., Bielsku-Białej w CH Gemini Park – 778 mkw., Sochaczewie w Parku Handlowym Multishop – 370 mkw., Mławie w Parku Handlowym Stop.Shop. – 323 mkw., Grójcu w CH Dekada – 255 mkw. oraz w Brzegu w Galerii Brzeg – 301 mkw.

– W miesiącu grudniu 2013 roku spółka otworzy kolejne 4 lokalizacje. Znajdą się one w: Krakowie w CH Bonarka, w galerii Poznań City Center, Wodzisławiu w CH Karuzela oraz w Sosnowcu w obiekcie Fashion House – mówi dla Retailnet Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport.

Martes Sport sp. z o.o. działa od 1997 roku. Spółka jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi.
Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw. W sklepach Martes Sport znajdują się produkty m.in. takich marek jak: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Elbrus, Salomon, Ecco, Merrell, Kross, The North Face, Brugi, Head, Atomic, Rossignol, Blizzard, Uwex, Carrera, Viking.