Jak już informowaliśmy w Złotych Tarasach zostanie otwarty flagowy sklep marki odzieżowej Joop!. W warszawskim centrum handlowym po raz pierwszy na świecie marka zaprezentuje salon oparty o nowy koncept.

Butik ekskluzywnego brandu rozpocznie działalność 30 listopada br. Salon Joop! zajmie lokal o powierzchni ponad 100 mkw. na parterze centrum, w sąsiedztwie sklepu Lewanowicz oraz Levi’s Store. W sklepie dostępny będzie szeroki wachlarz asortymentu od okularów, zegarków i innych akcesoriów po odzież typu casual oraz stroje koktajlowe i wieczorowe.

– Bardzo nas cieszy, że możemy po raz kolejny wzbogacić portfolio Centrum Handlowego Złote Tarasy o flagowy sklep. Wybór przez markę Joop!  Złotych Tarasów  na miejsce polskiej premiery swojego nowego konceptu, jest dla nas dużym wyróżnieniem. – mówi Elżbieta Powichrowska, dyrektor działu najmu Złotych Tarasów.

Joop! to niemiecka marka odzieżowa powstała w 1981 roku. Jej założycielem jest projektant Wolfgang Joop. Brand znany jest z wysokiej jakości kolekcji męskich i  damskich, obuwia, toreb, bielizny i innych modowych akcesoriów, a także z okularów, biżuterii, zegarków czy perfum.

Marka Joop! należy do grupy odzieżowej Holy Fashion Group. Na świecie produkty Joop! dostępne są w niemal 3500 sklepach monobrandowych i multibrandowych (m.in. w sieci Peek & Cloppenburg) głównie na terenie Europy Zachodniej. Do spółki Holy Fashion Group poza Joop! należą także marki Strelsson oraz Windsor.