Galeria Słoneczna w Radomiu
Galeria Słoneczna w Radomiu

Pod koniec listopada w radomskiej Galerii Słonecznej asortyment dla panów zostanie rozszerzony o odzież i obuwie Pako Lorente. Firma podpisała umowę wynajmu lokalu o powierzchni 120 mkw. mieszczącego się na parterze galerii

Pako Lorente jest polskim producentem odzieży męskiej. Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji koszul wizytowych, a od 5 lat poszerza swój asortyment także o krawaty, męskie obuwie, garnitury, marynarki, kurtki, swetry, bezrękawniki, kamizelki ślubne, paski, spinki i szaliki. Kolekcje firmy dostępne są już na Ukrainie, Słowacji, Węgrzech, w Czechach, Norwegii i w Szwajcarii.

W 2013 roku Pako Lorente zaplanowało otwarcie 10 sklepów firmowych, jednym z nich jest salon w Galerii Słonecznej w Radomiu. – Nasza marka jest coraz lepiej rozpoznawana na rynku, dlatego szukamy prestiżowych lokalizacji na nowe sklepy. Choć początkowo zakładaliśmy ekspansję tylko w dużych aglomeracjach, to jesteśmy zdania, że Galeria Słoneczna z powodzeniem konkuruje z centrami handlowymi działającymi w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu. Przemawia za tym choćby fakt, że jest jedyną galerią w ponad 200 tysięcznym mieście – powiedział Rafał Chrapkowicz, prezes Pako Lorente Sp. z o.o.

Galeria Słoneczna mieści się w samym centrum Radomia i jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, w skład którego wchodzą Radom Office Park, Aquapark (klub fitness LIFE, SaunaKlub), osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi. W radomskim centrum handlowym mieszczą się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, Home&You, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC.