CH Forum
CH Forum

Firma doradcza Jones Lang LaSalle została wybrana zarządcą centrum handlowo – rozrywkowego Forum Gliwice, zarówno w obszarze operacyjnym i technicznym, jak również finansowym oraz marketingowym. Do jej obowiązków należy także nadzór nad procesem rekomercjalizacji obiektu. Właścicielem Forum Gliwice jest niemiecki fundusz inwestycyjny Deka Immobilien GmbH.

– Jones Lang LaSalle świadczy kompleksowe usługi zarządzania na rzecz centrum handlowo – rozrywkowego Forum Gliwice. Nasze obowiązki obejmują m.in. nadzór nad procesami operacyjnymi, administracyjnymi, finansowymi oraz technicznymi, a także marketing oraz dbałość o bardzo dobre relacje z najemcami obiektu. Wierzymy, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu ekspertów z obszaru zarządzania nieruchomościami handlowymi w Polsce i regionie Europy Środkowo – Wschodniej, Jones Lang LaSalle przyczyni się do umocnienia pozycji Forum Gliwice na handlowej mapie kraju – mówi Virginie de-Baere, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Jones Lang LaSalle w Polsce.

W CH Forum Gliwice na 43 tys. mkw. powierzchni działa 140 sklepów i punktów usługowych. Do grona najemców obiektu należą Carrefour oraz znane polskie i międzynarodowe firmy z branży modowej, w tym m.in. marki z portfolio Grupy LPP (Reserved, Mohito) czy Inditex (Zara, Bershka). Atutami obiektu są także jego oferty: rozrywkowa obejmująca 13-ekranowe kino Cinema City, sportowa na czele z klubem fitness oraz gastronomiczna. Centrum Forum Gliwice zostało oddane do użytku w czerwcu 2007 r.