CH Jantar

W piątek, 29 listopada br., Centrum Handlowe Jantar w Słupsku należące do firmy Mayland, organizuje spotkanie dla osób zainteresowanych franczyzą i działalnością handlową.

Przedstawiciele firmy zapraszają przedsiębiorców z Pomorza, franczyzodawców i kandydatów na franczyzobiorców na warsztaty franczyzowe, które rozpoczną się o godzinie 10. Spotkanie odbędzie się w Sali Multikina w CH Jantar.

Spotkanie biznesowe będzie połączone z wykładami. Będzie można się dowiedzieć jaki lokal wynająć, aby przyniósł on zyski firmie, jak przewidzieć ruch klientów. Tematem spotkania będą też relacje między zarządcą galerii a wynajmującym lokal. W czasie spotkania odbędzie się także prezentacja franczyz chętnie widzianych w galerii.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wszyscy chętni mogą się zgłaszać pod numerami tel. 663 844 454 lub 22 560 80 36.

CH Jantar należące do firmy Mayland jest największym centrum handlowym regionu Pomorza Środkowego. Obiekt ma powierzchnię 46 tys. mkw. i jest jednym z najnowocześniejszych centrów handlowych na Pomorzu. Jantar ma rozbudowaną część rozrywkową (6-cio salowy multipleks i salon bowling) oraz dużą strefę restauracyjną. Główni najemcy centrum to ostatnio otwarty Media Markt, Intermarche, Decathlon, a także – Multikino, MK Bowling, Zara, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Diverse, Medicine, Tally Weijl, Ryłko, New Yorker, Ecco, Pretty Girl, Glitter, Sephora, Cubus, Jula, Centro, Mertes Sport, Cropp, House, Promod, Yves Rocher, Wrangler Lee, TextilMarket. W części restauracyjnej na odwiedziny oczekują m.in. lokale grupy AmRest czy Berlin Donner Kebap.