Do puli najemców Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie dołączyły 2 sklepy odzieżowe – Sinsay i Depare.

Sklep Sinsay o powierzchni 334 mkw. zlokalizowany jest pomiędzy lokalami Pretty Girl i Pawo. Marka należy do firmy LPP SA, lidera wśród polskich firm odzieżowych, właściciela takich marek jak: Reserved, Mohito, Cropp Town i House. Sinsay to najnowszy brand w portfelu spółki. Ofertę swoją kieruje do nastolatek.

Sklep Depare, to nowa kobieca marka, stworzona przez firmę Ravel. W Centrum Handlowym Czyżyny sklep zajmuje powierzchnię 78 mkw. i znajduje się pomiędzy lokalami Greenpoint i Atlantic. Markę tworzy młody zespół projektantów, których celem jest projektowanie wyszukanych kolekcji odzieży i akcesoriów dla kobiet, opartych na aktualnych trendach mody.

– Bardzo się cieszymy, że kolejne młode, ale już bardzo popularne marki odzieżowe dołączyły do listy najemców CH Czyżyny. Staramy się poszerzać ofertę tak, by nasi klienci zawsze mieli duży wybór popularnych i lubianych marek, a przede wszystkim oferujących ubrania dobrej jakości o modnym, nowoczesnym wzornictwie – mówi Agata Ślęczka, dyrektor Centrum Handlowego Czyżyny.

Centrum Handlowe Czyżyny w Krakowie zostało otwarte w 2002 roku i jest jednopoziomową galerią handlową z parkingiem dla 860 samochodów. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 32 tys. mkw. Centrum zarządza firma Apsys. Właścicielem Centrum Czyżyny jest Bainbridge Poland Kraków sp. z o.o. należąca do funduszu Atrium.