W galerii Focus Mall Rybnik otwarty został Butik – sklep odzieżowej marki dla kobiet. Jest urządzony na 75 mkw. powierzchni na pierwszym piętrze w sąsiedztwie salonów Reserved, Esotiq oraz Bershka

– Modna oferta marki oraz atrakcyjne ceny sprawiły, że liczba klientek w dniu otwarcia przekroczyła oczekiwania najemcy. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy do częstych odwiedzin – mówi Sonia Kostecka, dyrektor galerii Focus Mall Rybnik.

Marka Butik Your New Style po raz pierwszy pojawiła się w Polsce w 2001 roku. Obecnie odzież i dodatki z tą metką oferowane są w ponad 160 sklepach w Polsce i w 2 w Czechach. Kolekcje marki projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami dla młodzieży.

Focus Mall zbudowany jest w centrum Rybnika przy głównym deptaku. To zrewitalizowany stary browar. Centrum liczy 42 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 18 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej 66 sklepów i punktów usługowych oraz 7-salowe Multikino. Obiekt został oddany do użytku we wrześniu 2007 roku. Główni najemcy obiektu to: Alma, Multikino, C&A, Empik, Smyk, Bershka, Stradivarius, Reserved, CCC, KFC i New Yorker, CCC oraz City Sport.

Sieć galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w Polsce, w skład której wchodzą obiekty w Bydgoszczy, Piotrkowie Trybunalskim, Rybniku i Zielonej Górze, należy do Aviva Investors.