Sklep RTV Euro AGD
Sklep RTV Euro AGD

Sklepy internetowe euro.com.pl, komputronik.pl, mediamarkt.pl oraz saturn.pl znalazły się w dziesiątce najlepszych sklepów internetowych w kategorii Elektronika i AGD

E-sklep sieci RTV Euro AGD uznano za najlepszy w dorocznym rankingu Money.pl. Euro.com.pl zwyciężyło w kategorii Elektronika i AGD, do której zaklasyfikowano e-sklepy komputerowe, RTV, AGD i fotograficzne.

W zestawieniu wzięto pod uwagę ponad 100 e-sklepów w 9 kategoriach. Z każdej kategorii wybrano po 15 serwisów, które w ciągu roku poprzedzającego badanie odwiedziło najwięcej osób. Kolejność ustalono, oceniając e-sklepy w oparciu o 60 kryteriów, podzielonych na 10 grup: asortyment, informacje o produkcie, procedura zamawiania i dostaw, sposoby płatności, kontakt z klientem, jakość obsługi, łatwość dotarcia do informacji, przejrzystość i budowa strony, bonusy i pozostałe.

Wyboru sklepu roku dokonano na postawie zalet, które mają największe znaczenie dla potencjalnych klientów, czyli wybrano e-sklepy najlepiej zorganizowane, dysponujące najciekawszą ofertą i najbardziej dbające o kupujących.

Sklep euro.com.pl zdobył 78 punktów na 100 możliwych i został uznany za najlepszy w rankingu.

– Bardzo nas cieszą wysokie noty, jakie osiąga nasz sklep internetowy wśród klientów. Od samego początku ciężko pracujemy, aby podnosić jakość usług – nasz sklep stale się rozwija, badając preferencje i potrzeby osób robiących zakupy w sieci. Taki wynik jest bardzo mobilizujący – zwłaszcza iż przed nami gorący świąteczny okres. Wyniki badań mówią, że blisko połowa Polaków zamierza zrobić zakupy świątecznych prezentów za pośrednictwem sieci, a nasz sklep przygotował nowe funkcjonalności z myślą nawet o tych, którzy zostawiają wszytko na ostatnią chwilę – mówi Tomasz Siedlecki, dyrektor ds. marketingu sieci RTV Euro AGD.

Sklep internetowy komputronik.pl znalazł się na 3. miejscu zestawienia. E-sklepy mediamarkt.pl i saturn.pl uplasowały się na miejscu 7.

RTV Euro AGD jest ogólnopolską siecią detaliczną oferującą sprzęt audio-wideo, sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Firma oferuje też wiele usług związanych ze sprzedażą (dostawy, raty, rozszerzenie gwarancji czy montaż) oraz możliwość zakupu sprzętu w 204 salonach sprzedaży w 110 miastach w Polsce, a także przez telefon lub przez internet za pomocą sklepu online.