Wizualizacja parku handlowego SHOPIN

Jak zawsze profesjonalnie i dynamicznie podchodzimy do realizacji naszych projektów, dlatego już w lutym jesteśmy gotowi pokazać kolejną, 9. lokalizację Shopin w Grodzisku Mazowieckim – powiedziała portalowi Retailnet Marta Mikołajczyk, koordynator ds. komercjalizacji z Budner Investment

– Obecność na targach Shopping Center Forum jest nieodzownym elementem współpracy z potencjalnymi najemcami. Daje ona możliwość prezentacji projektu, ale przede wszystkim – bezpośrednich osobistych rozmów, czego nie zastąpi żadna inna forma komunikacji. Najważniejsze, aby ten czas wykorzystać jak najbardziej efektywnie, a nam się to na szczęście udaje, dlatego nie może nas zabraknąć także podczas lutowej edycji SCF 2014 w hotelu Hilton – dodała Marta Mikołajczyk.

Pierwsze parki handlowe Shopin powstaną w Łodzi Nowosolnej i w Garwolinie już w 2014 roku. Shopin Łódź Nowosolna oferuje 4 tys. mkw. powierzchni. W skład kompleksu wchodzi sklep spożywczy sieci Netto o powierzchni 1,2 tys. mkw. oraz około 160 miejsc parkingowych. Obecnie w przygotowaniu jest 10 projektów Shopin, a deklarowana liczba to około 70 obiektów.

Spółka Budner Investment należy do Grupy Budner – firmy o wieloletniej tradycji oraz doświadczeniu w realizacji obiektów biurowo-usługowych, przemysłowo-handlowych, a także mieszkaniowych. Firma specjalizuje się w nabywaniu nieruchomości inwestycyjnych, koordynacji procesów administracyjnych i budowie obiektów handlowo-usługowych.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition, które odbędzie się w Warszawie 6 lutego, spółka Budner Investment na stoisku 2.4 zaprezentuje projekty parków handlowych Shopin.