Sieć jubilerska Yes oraz polski producent kosmetyków kolorowych Inglot podpisały umowy przedłużające współpracę z poznańską Galerią Malta

Umowy z najemcami przedłużono do 2018 roku. W salonie o powierzchni 60 mkw. marka Yes oferuje poznaniakom biżuterię z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi, biżuterię złotą, srebrną, a także oryginalne wzory obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych.

Znany na całym świecie polski producent kosmetyków kolorowych – Inglot – zajmie salon o powierzchni 70 mkw., znajdujący się na parterze galerii.

Ponadto z końcem listopada 2013 roku największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci Smyk, wchodząca w skład Grupy Empik Media & Fashion, otworzyła swój nowy salon w poznańskiej Galerii Malta. To kolejny najemca kierujący swoją ofertę do najmłodszych klientów centrum.

Salon marki Smyk zajmuje powierzchnię 661 mkw. i mieści się na pierwszym piętrze galerii. Smyk oferuje szeroki wybór artykułów przeznaczonych dla dzieci w wieku 0-14 lat.

Galeria Malta to największe centrum handlowo-rozrywkowe w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks ma 162 tys. mkw. całkowitej powierzchni. W Galerii Malta działa 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy skrzyżowaniu ulic Abpa A. Baraniaka i Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty.