Butik Swiss

Do grona najemców rozbudowywanej części Atrium Copernicus dołączają: salon Lancerto, Aquael Zoo oraz Marilyn. W ostatnim czasie do listy najemców dołączyli również: Swiss, salon jubilerski Apart i sklep obuwniczy Badura.

Marka Lancerto jest już obecna w Atrium Copernicus, ale po zakończeniu rozbudowy centrum salon przeniesie się do nowej części i zajmie ponad 90 mkw. powierzchni. Lancerto to propozycja dla mężczyzn ceniących najwyższą jakość, mających świadomość stylu i dbających o swój wizerunek. Wszystkie ubrania pod marką Lancerto wykonane są z najlepszych materiałów i stanowią synonim współczesnych trendów.

Po rozbudowie oferta Atrium Copernicus powiększy się również o salon zoologiczny Aquael Zoo. Sklepy Aquael Zoo oferują szeroką gamę produktów do hodowli i pielęgnacji wszystkich popularnych w Polsce gatunków zwierząt. Na sklepowych półkach klienci znajdą specjalistyczne karmy i akcesoria dla psów, kotów, małych ssaków, ptaków oraz ryb. Sklep w Atrium Copernicus zajmie ponad 170 mkw. powierzchni.

Wśród nowych najemców znajdzie się również sklep marki Marilyn oferujący wyroby pończosznicze i bieliznę modelującą. Lokal zajmie ponad 20 mkw. powierzchni centrum w nowej rozbudowywanej części Atrium Copernicus.

Obecnie trwa rozbudowa Atrium Copernicus. Pod koniec przyszłego roku będzie to największe centrum handlowe w mieście (blisko 50 tys. mkw. GLA), którego klienci będą mieli do wyboru najszerszą ofertę sklepów i punktów usługowych (145). Do ich dyspozycji będzie również największy przy tego typu obiekcie w Toruniu parking na ponad 1,4 tys. miejsc.

Na 17 tys. mkw. rozbudowywanej części Atrium Copernicus znajdzie się ponad 50 nowych sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Do centrum wprowadzą się nowe salony modowe – Cubus, Carry, Sinsay, Mohito, Centro i Diverse. W Atrium Copernicus będzie również większa oferta sportowa – za sprawą sklepu Decathlon, sklepu 4F, salonu Active Sport i klubu Pure Jatomi Fitness. Branżę zdrowia i urody wzbogacą: drogeria Rossmann, perfumeria Sephora, drogeria Hebe oraz salon Paris Optique. W nowym, większym formacie pojawią się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk. Ten ostatni w rozbudowanym Atrium Copernicus otworzy się, jako koncept Smyk Megastore, dedykowany największym miastom w Polsce. Będzie to jedyny salon w tej formule w regionie.